Zdravé obaly na potraviny

Značka Vrecko na chlieb si našou pilnou prácou uhájila stabilné miesto v predajniach so zdravou výživou, domácou produkciou a v neposlednom rade aj v našich domácnostiach. 

Vymeňte stovky igelitových sáčkov za jedno ľanové vrecko .

VEDELI STE , ŽE ?

    • Textil je najčastejšie doporučovaným materiálom na uskladnenie chleba. 

  • Ľan je prirodzene antibakteriálny  a rezistentný voči plesniam.

Naše vrecká a nákupné tašky sa stali už bežnou súčasťou zeleného sortimentu v obchodoch a výbavou v mnohých domácnostiach. Sú vyrobené zo 100% ľanu. 

Ak si radi pečiete domáci chlieb, či si kupujete kvalitné chleby u miestneho pekára je ľanové vrecko tou najlepšou klímou pre jeho uskladnenie. Z našej osobnej skúsenosti vieme, že kváskový chlieb vydrží vo vrecku 5 dní ak sa dovtedy nezje :-).

Dôležitou informáciou, ktorá je pri kúpe vrecka mnohokrát rozhodujúca je, že sa v ňom netvoria pliesne, pretože v ňom chlebík dýcha. Vrecko sa používa opakovane, stačí ho vyprať. Práve v tomto bode si uvedomíte koľko veľa sáčkov sa spotrebúva pri tejto jednej potravine. Štatistika hovorí, že za rok vyhodí jedna osoba cez 400 sáčkov.

Aktuálne ponúkame vrecká na chlieb v troch veľkostiach so štyrmi motívmi. Okrem nich vyrábame vrecúška na bylinky a sušené huby, mini vrecká do domácnosti, ľanové batôžteky a veľmi obľúbené nákupné tašky. 

Ak máte svoj obľúbený symbol, motto, alebo citát, radi vám ho na vrecko vyšijeme. 

Na vrecko môžeme tiež vyšiť logo, či slogan vašej firmy a môžete mať vrecká aj na svojej prevádzke.  

Vyberte si svoje vrecko

VEĽKOOBCHODNÁ SPOLUPRÁCA


Viac ako dva roky sme veľkoobchodným partnerom predajní so zdravou výživou a domácou produkciou. Vrecká a tašky sú vhodné aj do sortimentu turistických kancelárii, či obchodov s darčekmi a suvenírmi. Vytvárame produkty na mieru pre firmy. Batôžteky, vrecká, či tašky sú ideálnym darčekom pre obchodných partnerov, klientov, či zamestnancov. 

V rámci internetového obchodu doručujeme naše produkty na Slovensko a do Čiech. 

Obal, letáčik a aj samotné vrecko sú z materiálu, ktoré sa dajú recyklovať. Sú vyrobené v našej rodinnej manufaktúre, kde dbáme na šetrnosť počas procesu výroby. Môžete ho využívať opakovane, vydrží roky. 

Všetky použité materiály sú  rozložiteľné v prírode (keď rozstriháte ľanovú látku na menšie kúsky, na dobrom kompostovisku sa rozloží do 30 dní), čo znamená, že má minimálny dopad na životné prostredie.