FOLK SVADBA na mieru - povedzte si svoje ÁNO tradične

22.01.2018

Hovorí sa, že svadba je veľkým medzníkom v živote dvoch ľudí. Prípravy na tento deň sa začínajú aj v polročnom predstihu.  Stala sa akýmsi vyjadrením osobného štýlu a vkusu mladomanželov. 

V minulosti sa voľba partnera podriaďovala mienke rodičov a názorom rodiny. Inokedy voľba podliehala majetkoprávnym vzťahom rodu a rovnako aj rôznym kritériám pri výber partnera, či partnerky.. Ženili sa, či vydávali už v 15-16 rokoch. Dnes máme podmienky iné, moderná doba priniesla veľa nových trendov a zvykov. Názory rodičov ustupujú, vek je rôznorodý a móda si nekompromisne diktuje farebné a tématické štýly nášho veľkého dňa. 

Prenikajúcim trendom je aj folklórne pozadie svadby. Otláča sa v dekoráciách, jemných doplnkoch, či silnejších kontrastoch. Záleží na mladomanželskom presvedčení a vnímaní folklóru :-).  Manufolktúra je prirodzene na tieto trendy pripravená. Pripravili sme pre vás novú službu, ktorá v sebe nesie komplexnú ponuku, ktorá vám uľahčí celkovú organizáciu svadobného dňa.

Náš tím Vám pripraví celý deň na mieru. Štandardnou službou je aranžovanie prostredia a okolia, kde bude svadba prebiehať. Na mieru vytvoríme nápad k výzdobe kostola, auta, sály, exteriéru, stolov,.. a ručne vyrobené doplnky vytvoria neopakovateľnú a originálnu atmosféru vášho dôležitého dňa.  

Najsledovanejším elementom celej svadby sú práve mladomanželia. Žiadnemu oku neunikne ich vizáž, styling a nálada :-). Svadobné šaty vo folklórnom štýle, košeľa a doplnky pre ženícha, či družičky  a družbov vieme krásne doladiť k vašej celkovej predstave. Pracujeme s rôznymi textíliami a vieme pre vás vytvoriť originálnu konfekciu na mieru. Oblečenie na oficiálnu časť svadby, polnočné prezlečenie, či zapožičiame čepca na čepenie alebo šiat na polnočný tanec. Záleží nám na citlivom prístupe k inšpirácii, s ktorou k nám prichádzate a snažíme sa k nej , čo najviac priblížiť spoločnou tvorbou. 

Svadba je nielen o vizáži, ale predovšetkým o pocite a vedomom vstupe do nového obdobia v živote. Jednotlivo každý sám za seba vnáša do svojho vlastného života nový kus zodpovednosti  a vzdáva sa stereotypov, ktoré vzťah dovtedy mal. Manželstvo je nová TABULA RASA - nepopísaný list. Očakávania a predstavy tu strácajú svoju silu, na sile naberá pokora a vedomie, že ten druhý je ochotný s nami tráviť svoj čas  a darúvať nám svoju životodárnu energiu. Dávame svoje ÁNO novej kapitole a vysokej škole vzťahovej. A je len na každom z nás koľko a ako kvalitne sme schopný sa učiť od toho druhého.

Súčasťou svadobnej služby sú aj fotografie, ktoré vám budú rozprávať váš príbeh vždy, keď sa na ne pozriete. Túto službu plánujeme rozšíriť o video pozvánku na svadbu. 

Od jarného obdobia nás čakajú aj ďalšie doplnené služby, ktoré budú tvoriť  práve tie veľké detaily :-) k celkovému dojmu a atmosfére. Táto sféra je pre nás obľúbenou fázou príprav, nakoľko v nej  máme dlhoročné skúsenosti. Veríme, že spoločne nájdeme tú pravú cestu pre zladenie všetkých detailov vašej vysnívanej svadby.


Chcem svadbu ako lusk

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.