Šatinky pre dievčinky

02.12.2017

Šatinky pre dievčinky 

sú naším pilotným projektom. Vtedy ešte nie firemným, ale osobným zámerom bolo vytvoriť šaty pre moje dievčatá, ktoré budú variabilné - jednoducho, aby rástli spolu s nimi. Hneď od začiatku mali obrovský úspech a nám sa začala ukazovať cesta k tvorbe.

Šatinky pre dievčinky naďalej plnia tento zámer, sú variabilné a ešte aj cenovo dostupné. Keď ich dievčatká vyrastú, dajú sa ďalej používať ako tričko. Veľmi dobre vyzerajú aj počas chladnejšieho počasia s dlhým rukávom, pančuchami alebo legínami. 

Šijeme ich vo veľkosti od 1/2 roka - po 6 rokov. Pre staršie slečny na objednávku. Používame hlavne prírodné materiály, bavlnu a ľan. 

Ako zo škatuľky

Tento rok zažili Šatinky pre dievčinky ďalší posun. Chceli sme potešiť dievčatká a tak sme ich zabalili do farebnej krabičky. 

Darčekové predajne, turistické kancelárie a obchodíky s folklórnym oblečením toto darčekové balenie s nadšením privítali.  


Rodinné fotenie

Maminky sa radi ladia s deťmi do štýlovo podobných kúskov oblečenia pri príležitosti osláv, festivalov alebo rodinného fotenia. 

Preto sa vám vieme všetky šatinky ušiť v podobnom strihu aj pre maminky a ako tip pridávame aj košeľu pre ocinov, či bračekov, tak aby ladili s motívmi šatiniek.

Melánia Kurpielová

na fotografii Jazmínka z Nicaragua

”Svetlanka, ďakujem za nádherné šatičky. Ušité s láskou a dodané expresne rýchlo. Odlet stihli a dnes sa z nich teší Jazmína v Nicaragua. Spoznala som ťa pred rokmi pri dobrovoľníctve a preto viem, že každý kus z tvojej tvorby, je kus teba, plný lásky. Je skvelé,že vás a vďaka vašej tvorbe spoznáva a obdivuje Slovensko i celý svet :-).